Váš partner ve světě it...

Hardware - Software - Web a grafika - IT podpora - 3D tisk

software
&
data

  • Potřebujete poradit s výběrem správného software pro svůj počítač či notebook? Žádný problém. Spousta z Vás jistě využívá počítač nejen ke hraní her, ale i k práci s různými daty. Ať už se jedná o úpravu či archivaci fotografií, práce se zvukovými nebo video soubory, komunikaci na internetu apod. Pro tuto práci je však potřeba určitý software a ten není zadarmo. Nabízím Vám poradenství v oblasti software, freeware, instalaci systému, programů, Office, grafických a zvukových programů apod. Dle Vašich požadavků najdeme společné řešení. Vždy se snažím aby byl vámi požadovaný software co nejméně finančně náročný a sloužil plně k uspokojení Vašich nároků. Ať už se jedná o programy z oblasti freeware tak o programy placené a licencované.
  • Nabízím taktéž kompletní zálohu Vašich dat. Záložní data se Vám hodí nejen v případě jejich ztráty, ale také pokud dojde k jejich poškození, k havárii systému či jeho reinstalaci. Reinstalací systému dojde ke ztrátě všech Vašich dat a proto není radno zálohy podceňovat.
  • Specializuji se též na záchranu dat z disků, paměťových karet, flash disků apod. Obnova dat se provádí v případě softwarového poškození dat na nepoškozeném datovém nosiči. Ovšem pozor, i přes veškerou snahu nelze zaručit 100% úspěšnost záchrany. Tato operace je velmi individuální a vždy záleží na způsobu ztráty dat, způsobu poškození (mechanické, softwarové, elektronické atd.)

hardware-Servis

Nabízím Vám komplexní servis Vaší počítačové techniky. Od drobných oprav PC sestav, přes servis notebooků, počítačů a další...

software-data

Spousta z Vás jistě využívá pc nejen ke hraní her, ale i k práci s různými daty. Ať už se jedná o úpravu či archivaci fotografií, práce...

3D tisk-fdm,sla

3D tisk je jednoduše řečeno proces, během kterého je digitální 3D model převeden do reálného trojrozměrného objektu.