Váš partner ve světě it...

Hardware - Software - Web a grafika - IT podpora - 3D tisk

hardware
&
servis

  • Nabízím Vám komplexní servis Vaší počítačové techniky. Od drobných oprav PC sestav, přes servis notebooků, počítačů a další výpočetní techniky. Drobné opravy jsem schopen provést přímo na místě. V případě složitější opravy Vám navrhnu konkrétní řešení a předpokládanou časovou i finanční náročnost opravy. V případě, že máte v počítači osobní data, rodinná foto alba, videa atd. vytvářím zálohy a po obnově systému jsou všechna data opět k dispozici.
  • Pokud uvažujete o koupi nového PC nebo notebooku, tiskárny či jiného zařízení, neváhejte mě kontaktovat. Po úvodní konzultaci, kdy zjistím k čemu bude Vaše nové zřízení sloužit zajistím optimální investici do tohoto zařízení a zabráním neefektivnímu využití Vašich finančních prostředků. 
  • Nechcete se starat o IT ve vaší firmě? Nemáte vlastní IT oddělení? Žádný problém... Specializuji se na malé a střední firmy, které potřebují mít po ruce IT odborníka ale nechtějí investovat do budování vlastního IT oddělení. Nabízím vám služby v oblasti správy PC, serverů a dalšího IT zařízení ve vaší firmě. Přístup je vždy individuální a plně se přizpůsobím vašim přáním a potřebám. Soustřeďte se na své podnikání a starosti s IT nechte na mě. Funkční e-maily, zálohy souborů, sdílená data mezi zaměstnanci, bezpečnostní a antivirová řešení, funkční tiskárny, scannery a další periferie, příprava nových počítačů a upgrade starších, zaškolení software a hardware.
  • S IT problémy pomáhám většinou tzv. "na dálku" nebo za vámi přijedu domů, do kanceláře, firmy apod. Pracuji i o víkendech a svátcích takže mě neváhejte kontaktovat kdykoliv budete vy a vaše firma potřebovat.

    Převezmu kompletní starost o vaše IT...

hardware-Servis

Nabízím Vám komplexní servis Vaší počítačové techniky. Od drobných oprav PC sestav, přes servis notebooků, počítačů a další...

software-data

Spousta z Vás jistě využívá pc nejen ke hraní her, ale i k práci s různými daty. Ať už se jedná o úpravu či archivaci fotografií, práce...

3D tisk-fdm,sla

3D tisk je jednoduše řečeno proces, během kterého je digitální 3D model převeden do reálného trojrozměrného objektu.